

Zapomnij o nim
Artur jest człowiekiem poukładanym i solidnym. Narzeczona, praca, mieszkanie. I konkretne plany na przyszłość. Wciąż jednak - sam nie wie dlaczego - wraca myślami do nieznajomej ze sklepu, której próbował pomóc.
Anna myślała, że ma wszystko. Spokojna praca w rodzinnej firmie, przygotowania do ślubu, dziecko w drodze. Jedno wydarzenie wszystko zmienia. Zostaje sama z mnóstwem pytań bez odpowiedzi.
Ewelina
zjawia się w Zamościu z jedną walizką w ręce. I jednym celem: chce odnaleźć mężczyznę, w którym się zakochała. I który jest ojcem jej dziecka. Sama, bez pracy, próbuje sobie radzić w nowej rzeczywistości.
Trzy osoby w przełomowym momencie życia. Co się wydarzy, gdy ich ścieżki się przetną? Czy uda im się wykorzystać swoją szansę? I czy miłość będzie miała też jasną stronę?
Opis pochodzi od wydawcy
| Odpowiedzialność: | Małgorzata Garkowska. |
| Hasła: | Miłość Wybory życiowe Polska Powieść obyczajowa Literatura polska |
| Adres wydawniczy: | Poznań : Zysk i S-ka, copyright 2019. |
| Wydanie: | Wydanie I. |
| Opis fizyczny: | 303, [1] strona ; 21 cm. |
| Forma gatunek: | Książki. Proza. |
| Powstanie dzieła: | 2019 r. |
| Powiązane zestawienia: | Powieść i opowiadanie obyczajowe |
| Skocz do: | Inne pozycje tego autora w zbiorach biblioteki |
| Dodaj recenzje, komentarz |
Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):
(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)








