Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy REMBERTÓW m.st. Warszawy

book
book

Czarodziejki W.I.T.C.H. : Will, Irma, Taranee, Cornelia, Hay Lin. Ks. 4

Tytuł oryginału: "L`altra veritá, ".
Tytuł oryginału: "Soffio dello`odio, ".
Tytuł oryginału: "Sotto il segno dell`ombra, ".
Tytuł oryginału: "Cuore spezzato, ".
Tytuł oryginału: "Addio!, ".
Tytuł oryginału: "Fidati di me, ".
Tytuł oryginału: "Ombre d`acqua, ".
Tytuł oryginału: "Ricatto finale, ".
Czwarty album zbiorczy z komiksami o przygodach pięciu Czarodziejek - bohaterek znanych milionom czytelników na całym świecie. Dziewczyny są przekonane, że pokonały Nerissę, byłą Strażniczkę, która przeszła na stronę ciemności. Jednak niektóre z nich nadal mają dziwne sny i zwidy... Czyżby Nerissa wciąż potrafiła wpływać na ich umysły? Bohaterki nawet nie przypuszczają, jak

wielkie niebezpieczeństwo grozi nie tylko im, ale i Kondrakarowi. Wracają też cienie przeszłości. Dawne Strażniczki pojawiają się w zwyczajnym życiu Czarodziejek. A do Will przyjeżdża jej dawno niewidziany ojciec. Czego chce? Jaki to będzie miało wpływ na losy powierniczki Serca Kondrakaru? Zawirowania sercowe oraz obowiązki szkolne wcale dziewczynom nie pomagają, ale przecież władają ogromnymi mocami, może więc poradzą sobie z nawałem przeciwieństw losu?

Elegancka edycja w twardej oprawie to idealny prezent dla każdego, kto uwielbia przygodę, czary, humor oraz opowieści o przyjaźni i miłości, a także niezwykła gratka dla wszystkich dawnych, doroslych już, fanów serii!

Księga czwarta zawiera komiksy z numerów 37- 52 magazynu "Czarodziejki WITCH" - to ponad pięćset stron przygód Czarodziejek! - oraz wstęp z wywiadem z wieloletnim rysownikiem komiksów WITCH Giannlucą Panniello.

Zobacz pełny opis

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 51
ul. Gawędziarzy 8

Sygnatura: III Komiks
Numer inw.: 29867
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowek

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.