Biblioteka Publiczna

w Dzielnicy REMBERTÓW m.st. Warszawy

book
book

Światowy kataklizm w 2012 roku

Autor: Geryl, Patrick.
W roku 2012 atmosfera naszej planety stanie w płomieniach. Bieguny magnetyczne zamienią się miejscami i Ziemia zacznie obracać się w przeciwnym kierunku. Podziemne wstrząsy o niespotykanej sile zniszczą miasta, drogi, tamy i wszystkie inne dzieła rąk ludzkich. Europa i Ameryka przesuną się aż do strefy polarnej. Gigantyczna fala tsunami pokryje całą planetę, zabijając miliardy ludzi. Teraz z pomocą metod

naukowych rozszyfrowuje liczące tysiące lat kody Majów i starożytnych Egipcjan, które mówią o tej straszliwej katastrofie. Odkrywa dowody istnienia przedpotopowej cywilizacji, która umiała obliczyć poprzednie przesunięcie biegunów magnetycznych Ziemi, i jej następczyniach, które ustaliły datę kolejnego takiego zjawiska na rok 2012 n.e.Kodeks drezdeński Majów ujawnia tajemnice cyklu aktywności słonecznej, o jakich współcześni astronomowie jeszcze nic nie wiedzą. Astronomiczny Zodiak starożytnych Egipcjan wskazuje dokładne daty poprzednich kataklizmów. Znana z biblijnej Apokalipsy świętego Jana liczba 666 oznacza zakłócenie cyklu aktywności słonecznej, które stanie się przyczyną zbliżającego się globalnego kataklizmu. Mieszkańcy zniszczonej przez podobną katastrofę Atlantydy dokładnie przewidzieli tę ogólnoświatową klęskę.Konkluzja jest przerażająco jednoznaczna: tak jak wtedy, w roku 2012 naszą cywilizację czeka zagłada.

Zobacz pełny opis
Odpowiedzialność:Patrick Geryl ; przekł. Ewa Witecka.
Seria:Tajemnice Przeszłości
Hasła:Astronomia
Klęski elementarne - prognozy
Majowie - kultura
Przepowiednie
Zodiak
Atlantyda
Egipt - kultura
Adres wydawniczy:Watrszawa : Amber, 2009.
Wydanie:Wyd. 2
Opis fizyczny:254 s. : il. ; 24 cm.
Uwagi:Tyt. oryg.: The world cataclysm in 2012. U góry okł.: starożytne szyfry gwiezdne kluczem do przepowiedni nadciągającej zagłady.
Powiązane zestawienia:Historia Rosji i ZSRR
Skocz do:Dodaj recenzje, komentarz

Sprawdź dostępność, zarezerwuj (zamów):

(kliknij w nazwę placówki - więcej informacji)

Wyp. nr 57
ul. Chełmżyńska 27/35

Sygnatura: 001
Numer inw.: 8919
Dostępność: można wypożyczyć na 30 dni

schowekzamów

Dodaj komentarz do pozycji:

Swoją opinię można wyrazić po uprzednim zalogowaniu.